Mars Burcu Hesaplama

WhatsApp
Facebook
Twitter
Telegram
4.8/5 - (5 votes)

Mars, dürtü, tutku, eylem ve enerjinin gezegenidir. Mars’ın konumu ise içgüdülerimiz, cinselliğimiz ve diğer dürtülerimiz hakkında çok şey ortaya koyar. Dolayısıyla Mars burcu hesaplama hayatınızdaki birçok alanda size ipucu verebilir.

mars Burcu hesaplama

Mars Burcunuz Ne Anlama Geliyor?

Arzuların ve içgüdülerin burcu olan Mars, cinsel hayatınızdan hayattaki zorluklarla baş etmenize kadar birçok konuda size bilgi veriyor. Peki hangi burçta ne anlama geliyor?

İlginizi Çekebilir:

Mars Burcu Koç

Bu, Mars’ın oldukça dürtüsel olduğu bir konum. Yani, Mars kova burcunda güçlü ve etkili diyebiliriz. Ani alevlenmeler, Koç burcundaki Mars’ı karakterize eder. Ancak öfkeleri genellikle çok uzun sürmez. İşte Mars burcu Koç olanların bazı özellikleri:

 • Aslında, bu insanlar genellikle geçmiş olaylar üzerinde çok durmazlar ve kin beslemeye veya küskün hissetmeye alışkın değildirler. Genelde çabuk sinirlenirler ve sorunlarla ilgili öfkeyle hemen başa çıkmasını bilirler. Bu tür bir karakterde küskünlüğe çok az yer vardır.
 • Mars burcu Koç olanlar, içgüdülerini dinlediklerinde, genellikle işleri hızlı hallederler ve genellikle doğru kararlar verir. Başkalarının bakış açısını çok umursamadan kendi kararlarını vermeye odaklanırlar.
 • Mars burcu Koç olan kadın ve erkekler, genellikle bir adım öndedir. Ancak fazla öngörülebilir bir hayat onları huzursuz da edebilir. Yeni fikirler üretmekten, eylemlerde öncü olmaktan hoşlanır ve yeni projeler onları çok mutlu eder.
 • Genellikle zorluklardan hoşlanırlar. Bu yerlilerle ilişkiler heyecan verici olabilir, ancak onlara ayak uydurmak zor olabilir. Dürtüsel eylemlere verilirler ve işleri yoluna koymalarıyla bilinmezler. Fiziksel enerjileri çok yüksek olmasına rağmen başlangıçtaki heveslerini çabuk kaybedebilirler.
 • Başkalarının her şeyi lafı dolandırmadan doğrudan söylemesini beklerler. Dolambaçlı planlara veya yavaş hareket ettiğini düşündükleri insanlara karşı kolayca sabırsız hale gelirler.
 • Mars’ın Koç konumuna sahip çoğu insanda çocuksu bir özellik vardır. Bazen düpedüz kaba ve sabırsızlardır. Onların gizli gündemleri olmadığına da oldukça güvenebilirsiniz.

Mars Burcu Koç Olanlarda Cinsellik

Mars burcu Koç olan insanlar, partnerleri kendilerini onlara masum ve saf bir şekilde teslim ettiğinde libidoyu üst düzeyde yaşar. Bazıları belayı aşkta arar. Başları erojen bölgelerdir – sevişirken saçlarını dağıtmanıza ve yüzlerini tutmanıza bayılırlar. Yatakta oldukça bencil ve hızlı olabilirler. Çok fazla ön sevişmeden sabırsızlanabilirler ve doğrudan konuya girmeyi tercih ederler.

Bazen agresif ve genellikle hızlı olan bu Mars Koca erkeleri, cinsel ifadelerinde samimi ve coşkuludur, ancak her zaman sabit değildir. Arzuları gerçekten güçlüdür. Diğer belirtiler en çok o anın romantizmiyle uyandırılsa da, bu pozisyona sahip kişiler özellikle eşlerinin cinsel organları tarafından tahrik edilir.

Mars Burcu Boğa

Mars bursu Boğa olanlar için en iyi slogan “Yavaş ve istikrarlı olan yarışı kazanır” olabilir. Bu hedef odaklı insanlar hızlarıyla öne çıkmazlar ama dayanma güçleri muazzamdır. İşet bazı özellikleri:

 • Genel olarak sakin ve uyumlu insanlar olan Boğa burcundaki Mars, aşırı derecede kışkırtıldıklarında güçlü öfkelere sahip olabilir. Bununla birlikte, genellikle diğerleri kadar çabuk kontrolden çıkmazlar (haritalarında Koç öne çıkmadığı sürece).
 • Boğa burcundaki Mars, güç ve istikrara değer verir. Güvenlik ve kişisel eşyalara özel bir düşkünlük tarafından yönlendirilirler. Çoğu, istedikleri şey için çalışmaktan korkmuyor ve Mars’ın bu konumuna karşı genel bir sabır var. Hedeflerine ulaşmak birkaç yıl alacaksa, öyle olsun.
 • Boğa’da bir Mars’ın altında doğan insanlar genellikle oldukça şehvetli insanlardır. Bazıları yavaş uyarılır, ancak onlarınki dünyevi ve güçlü bir şehvettir.
 • Birçoğunun iyi tanımlanmış uzun vadeli hedefleri ve bunlara ulaşma kararlılığı vardır. Genellikle aynı anda çok fazla proje üstlenecek türden insanlar değildirler. Yapamayacaklarını düşünüyorlarsa, yapmazlar! Bu insanları bir konuda kararlaştırdıktan sonra harekete geçirmek neredeyse imkansızdır. Seninle alışverişe gitmelerini mi istiyorsun? Maalesef sizin için, yaklaşık yarım saat önce topuklarını tekmelediler, rahat bir şeye dönüştüler ve kımıldamayacaklar. Kararını vermiş Boğa burcunda Mars’ı tanımlamanın tek yolu hareketsizdir. Uyarlanabilirlik onların güçlü noktası değildir.
 • Benzer şekilde, Boğa burcunda Mars’a koşmaya çalışmak, hüsran içinde bir derstir. Çoğu şey için hızlarını değiştirmezler.
 • Bununla birlikte, bu “tuhaflıkları” aşabilirseniz, Boğa yerlilerindeki Mars’ın genellikle oldukça güvenilir ve güçlü kişilikler olduğunu göreceksiniz. Sadece beklemeye değer olabilir!

Mars Burcu İkizler

İkizler burcunda iken Mars biraz dağınık ve odaklanmamış. Kolayca sıkılan Mars burcu İkizler, sadece enerji seviyelerini yüksek tutmak için sık sık yeni bir hız değişikliğine ihtiyaç duyarlar. Pek diğer özellikleri neler?

 • Ancak gündemlerinde pek çok ilginç şey varsa, İkizler burcundaki Mars güçlü olabilir! Çoğu insandan daha fazla, bu bireylerin can sıkıntısına karşı fiziksel tepkileri vardır.
 • Mars ikizler burcundakiler sinirlendiklerinde kelimeleri “silah” olarak kullanırlar. Kızgın sözler -en keskin ve alaycı olanlardan bazıları- tercih edilebilir. Durum ne olursa olsun, İkizler burcundaki Mars, hararetlendiğinde aklına gelen her şeyi çıkarmaya ihtiyaç duyar.
 • Aslında tartışmalar, Mars burcu ikizler olan kadınların ve erkeklerin tipik bir özelliğidir. Bu kişiler, tartışmaları kazanmak için keskin zekalarından yararlanır. Bazen bir şey hakkında çalıştıklarında geveze olurlar.
 • Mars’ın bu konumuna sahip bazı insanlar oldukça kıpır kıpırdır. Çok fazla enerjileri var. Genel olarak, sinirlilikleri ve huzursuzlukları pek çok fiziksel iniş ve çıkışların temelinde yer alır. Gergin olduklarında, titiz olabilirler.
 • Mars burcu İkizler olanlar, enerjilerini elleri aracılığıyla yönlendirir. Ne de olsa İkizler elleri yönetir; ve bu insanlar genellikle enerjilerini müzik enstrümanları ve benzeri şeylerle, hatta video oyunlarıyla ifade ederler. Birçoğu, eğlence olarak bulmacalara ve oyunlara ilgi duyar.
 • Bu kişiler çok uyumludur ve genellikle değişime ayak uydururlar. Genellikle birçok projeyi aynı anda üstlenirler, zaman zaman kendilerini ince bir şekilde yayarlar.
 • Sürekli ilgi, Mars’ın bu konumunda özellikle yaygın değildir. Çoğu, enerjilerini dağıtmak yerine odaklamaya çalışmaktan fayda görecektir. Bununla birlikte, çok yönlülükleri ve rutini küçümsemeleri, genellikle İkizler Mars burcu olanların meşgul insanlar olduğu anlamına gelir.

Mars Burcu Yengeç

Bu pozisyon pasif saldırganlığa eğilimlidir. Bu insanlar değişime direniyor ve doğrudan yüzleşmekten çekiniyor gibi görünüyor. Harekete geçmeden önce kendilerini güvende hissetmeleri gerekir. Sonuç olarak, bazen oldukça yavaş görünebilirler.

Sloganları “En iyi saldırı savunmadır.” Bazılarına zayıf görünebilirler ama çok güçlü olabilirler. Güçleri azimlerinde yatıyor.

 • Cinsel dürtüleri duygusal ihtiyaçla çok bağlantılı olabilir. En iyi hallerinde, etraflarında koruyucu, neredeyse tedavi edici bir hava yayarlar.
 • Yengeç burcunun koruyucu doğası en iyi şekilde, Yengeç burcundaki Mars yerlileri enerjiyi dışa çevirdiğinde, yani başkalarının koruyucusu olduklarında ifade edilir. İçine çevirmek problemlerin olduğu zamandır. Hayatlarını sınırlıyorsa aşırı hassasiyete ve kendini korumaya dikkat etmelidirler.
 • Tartışmacı ve manipülatif olabilirler. Enerji seviyeleri değişkendir ve oldukça yavaş hareket ediyor gibi görünebilirler. Köşeye sıkıştıklarını hissettiklerinde savunma tepkileri ve duygusal patlamalar yaşarlar.
 • Düzensiz bir şekilde ortaya çıkabilecek hayal kırıklıklarını dışa vurma konusunda sorun yaşayabilirler. Mide rahatsızlıkları gerçektir ve genellikle endişe ile ortaya çıkar. Oturma eğilimi yüksektir. Daha fazla devamlılık, rutin ve disiplin ile daha mutlu ve güçlü olurlar.
 • Mutlu olduklarında büyük bir özgüvenle hareket ederler ve gergin olduklarında tamamen içine kapanabilirler. Kesinlikle çatışmayı kışkırtma yeteneğine sahip olmalarına rağmen, nadiren karşı karşıya gelirler veya bir kavga başlatırlar.
 • Mars Yengeç’te olanlar, çok çekici ve yatıştırıcı olan sakin bir güç yayarlar. İçgüdüsel olarak kendilerini korurlar ve temkinlidirler. Bu, şefler, ev mühendisleri, bakıcılar, marangozlar ve inşaatçılar için iyi bir konumdur.
 • Güven ve güvenle, bu yerliler uzun vadede koruyucu, yardımsever ve güvenilirdir. Durumları barışçıl ve insanca ele almayı tercih ederler. Kimi ve neyi sevdiklerini derinden önemserler ve adaletsizliğe, otoriteye veya geleneğe karşı savaşmaktan korkmazlar. Gerektiğinde cesur ve korkusuz olabilirler! Yengeç burcundaki Mars duygusal ve sıcaktır. Onları yanınızda bulundurmak bir hediyedir.

Mars Burcu Aslan

Mars’ın bu konumu, önem için bir dürtü verir. Aslan burcundaki Mars bireyleri, bir şekilde yaratma konusunda güçlü bir ihtiyaca sahiptir ve hayatlarının sadece anlamlı değil, aynı zamanda önemli bir anlamı olduğuna da kararlıdırlar!

 • Bu, Mars’ın özellikle hayati bir konumudur. Tutkular yüksek, arzu da öyle. Bu yerlilere çok fazla dayanma gücü veren güçlü bir irade var. Aslan burcundaki Mars, risk almanın zevkini çıkarsa da, günün sonunda genellikle güçlü bir akıl yürütme duygusuna sahip olurlar.
 • Mars burcu Aslan olan insanlar, genellikle iyi tanımlanmış hırslara sahiptir. Nadiren, hayatı gerçek bir “çağrı” duygusu olmadan yaşayan Mars’lı bir kişiyi bu konumda bulacaksınız. Otorite ve güçle hareket ederler ve kişisel çekicilikleri genellikle onlara istediklerini elde etme yeteneği bahşeder.
 • Bu, Mars’ın daha cinsel konumlarından biridir. Uyandırmaları oldukça kolay olsa da, tutkuları uzun süredir devam ediyor. Aslan burcundaki Mars yerlileri, ağır dozlarda aşk ve romantizm paketin bir parçası olduğu sürece, çoğu kişiden daha fazla seksten zevk alır. ortaklık içinde sadakat ve hayranlık talep ediyorlar.
 • Dar görüşlülük ve sadakatsizlik konusunda sabırsız olan Mars burcu kadınları ve erkekleri, genellikle güçlü bir idealist çizgiye sahiptir. Küçük düşürüldüklerini hissettiklerinde kolayca gaza gelirler ve yüksek ilkelerini şevkle savunurlar.
 • Aslan burcundaki Mars yerlileri kalpleriyle hareket ederler. Egoları eylemleriyle bağlantılıdır, öyle ki yaptıkları çoğu şey büyük bir gurur kaynağı olur. Bazıları kendini beğenmiş ve kavgacı olsa da, bu konumdaki daha bilgili insanlar nazik liderlerdir.

Mars Burcu Başak


Bu üretken ve meşgul insanlar, hedef odaklı, pratik insanlardır. Zaman zaman biraz dağınık olabilseler de, herhangi bir zamanda pek çok şey yaptıkları için, Başak burcundaki Mars yerlileri işleri oldukça iyi hallederler! Aynı anda çok çeşitli görevlerin üstesinden gelme becerisine ve aynı anda belki de çok fazla şeyi üstlenme eğilimine sahiptirler.

 • Başak burcu Mars, doğası gereği özellikle saldırgan değildir. Bazen biraz inatçı ve eleştirel olabilseler de, nadiren başkalarını itip kakmaya başvururlar. Yine de, Başak burcundaki sinirli bir Mars’ın etrafta olması zor olabilir! Öfkelerini uyandırırsanız şikayetçi, aşırı eleştirel dırdırlara dönüşürler.
 • Genel olarak, bu yerliler kendilerini rahatsız etmezler, bu nedenle bu aşamanın çok uzun sürmesi pek olası değildir. Ancak hassas bir pozisyon. Bu insanları sinirlendirmek için fazla bir şey gerekmiyor.
 • Başak burcundaki Mars insanları, genel yaşam anlamında oldukça alçakgönüllü olsalar da, yöntemleri konusunda oldukça titiz olabilirler. Biraz dayanma güçleri olsa da, huzursuz olabilirler ve aynı projelere çok uzun süre bağlı kalmaya alışkın değiller.
 • Mars burcu Başak olanlar yaptıkları şeylerden, işlerinden, hobilerinden ve üstlendikleri her türlü projeden bol miktarda enerji ve yaşam gücü alırlar. Tüm bunlar, Mars’ın Başak’taki insanlarının ya yapacak çok az şeyi ya da yapacak çok işi olduğunun kesin bir işaretidir.
 • Bu pozisyondaki tüm insanların kalbinde bir mükemmeliyetçi vardır. Bunu ilk inkar edenler onlar olacak, ama orada! Hiçbir şey üretemediklerinde endişelenirler ve ürettiklerinin yeterli olup olmayacağı konusunda endişelenirler.
 • Dünyevi ve bazen gergin bir cinsellik, genellikle Mars burcu Başak olan erkek ve kadınları karakterize eder. Bir anlamda yataktaki performansları işlerine benziyor. Bu insanlar yaptıkları işte iyi olmak isterler. Sadece meraklarını beslemek ve anlayışlı hissetmek için genellikle deneylere açık olacaklardır.
 • Başak’taki Mars’ın, kendilerini oraya koymayı ve salıvermeyi içeren herhangi bir alanda (Mars tarafından yönetilen alanlar) genellikle utangaç ve alçakgönüllü bir yanı vardır. Ancak bu yerliler için deneyim ve bilgi önemlidir ve bu dürtü genellikle onların doğal suskunluğunu yener.

Mars Burcu Terazi


Mars burcu terazi olanlar, genellikle harekete geçmeden önce şeyler hakkında derinlemesine düşünür. Kararlılık onların güçlü noktası değildir, ancak sonunda işleri hallederler. Bu pozisyona sahip birçok insan, genellikle harekete geçmeden önce tüm alternatifleri tartma ihtiyacı hissettikleri için işleri erteler.

 • Mars burcu terazi olan erkekler ve kadınlar, kendilerini ve başkalarını savunmaya kolayca kapılabilirler.
 • Genel hedefleri barış içinde yaşamak olsa da, her şeyi dengeleme arzusuyla başkalarını harekete geçirirler. Yine de, kendilerine meydan okunduğunda her zaman masum rolünü oynarlar ve genellikle sizin iyiliğinizi kazanmak için ağaçlardan kuşları büyüleyebilirler.
 • Pasif saldırganlık pratikte bu pozisyonun ayırt edici özelliğidir. Hiç kötü ya da haksız gibi görünmek istemiyorlar, ancak saldırganlığın bir yere varması gerekiyor! Çok sık, bu sinsi davranış ve hile ile sonuçlanır. Öte yandan Terazi burcundaki bazı Mars insanları bu Mars enerjisini eyleme çevirir ve Terazi adaleti ve dünyadaki adaleti için savaşırlar.
 • Artı tarafta, Terazi’deki Mars insanları, sorunların ve anlaşmazlığın ne zaman ortaya çıkacağını çok önceden tahmin etmede ustadır. Nasıl taviz vereceklerini bilirler ve çatışma yönetiminde mükemmeldirler.

Mars Burcu Akrep

Mars burcu akrep olanlar imkansızı başarmak için kendilerine meydan okumayı severler. Konsantre bir enerji ve müthiş bir irade ile kendilerini yapmaya karar verdikleri şeye verirler.

 • Bu insanlar, çoğu zaman sessizce öyle olmalarına rağmen zorlu rakipler olurlar. Yüzeyde serinliklerini ve dengelerini korurlar. Yüzeyin altında başka bir hikaye olabilir ve sizi kolayca içeri almaları pek olası değildir. Akrep burcundaki Mars, başkalarını sömürme potansiyeline sahiptir – başkalarını görürler ve büyük ölçüde içgüdülerine güvenirler.
 • Mars burcu akrep olan kadınlar ve erkeklerin cinsel dayanıklılığının, tüm konumlarının en güçlüsü olduğu düşünülüyor. Bazen, Akrep burcundaki Mars insanları tabulara ilgi duyar ve fantezileri tabuları paramparça etmeyi içerebilir! “Öteki”nin onlara boyun eğdiği, onları tamamen istediği ve onlar için kesinlikle her şeyi yapacağı senaryolardan zevk alırlar. Ve cinsel çekicilikleri, genellikle istediklerini elde edecek kadar güçlüdür.
 • Muhtemelen bunu asla kabul etmeyecek olsalar da ortaklarını paylaşmakta zorlanırlar. Orta yerde en rahat olan Terazi’deki Mars’ın tam tersine, Akrep’teki Mars’ın siyah veya beyaz bir yaşam felsefesi vardır. “Sadece seç!” diyen insanlar bunlar. Uzlaşma konusunda gerçekten rahat değiller. Uzlaşmadan ne tür bir tatmin elde edebilirsiniz? Akrep’teki Mars’a göre gerçek yaşam, zorlukları kabul etmek ve değişiklik yapmakla ilgilidir.
 • Bu insanlar sürekli olarak kendilerini ve sıklıkla başkalarını test ederler. Her türlü kuralı ve hedefi, yalnızca bunlara ulaşmanın veya bunların üstesinden gelmenin getirdiği kişisel tatmin için koyarlar. Hayatta kalma içgüdüleri güçlüdür ve kendileriyle baş başa kaldıklarında, suçluluk duymadan kendi hayvani doğalarına sahip çıkarlar.
 • Bu insanların kışkırtıcı bir özelliği var. Bu nitelik genellikle gençlikte en belirgindir, ancak genellikle yetişkinliğe daha incelikli ve kontrollü yollarla aktarılır.
 • Benlik saygısı düşük olan Akrep yerlilerinde Mars, güçlü bir şekilde çarpık hale gelebilir. Kendilerini hırpalamak yerine, kendinden nefret etmeyi dışa vururlar ve sonunda başkalarını manipüle etmeye ve küskün hissetmeye başlarlar.

Mars Burcu Yay


Mars burcu Yay olanlar, halihazırda (doğal olarak) yapmıyorlarsa, fiziksel aktiviteyi öfke yönetiminin en iyi yolu olarak ciddiye almalıdırlar.

 • Mars’ı Yay burcunda olan kişilerin genellikle aynı anda devam eden birkaç projesi vardır. Bununla birlikte, takipleriyle tanınmıyorlar! Bununla birlikte, takdire şayan bir zevkle yeni projelere başlarlar. Vizyonları ve iyimserlikleri, başladıkları şeyi tamamlamalarının önüne geçebilir; yapmayı çok isterler ve yeni bir fikir tutunca her şeyi çok kolay çöpe atarlar.
 • Yay burcundaki Mars çoğu zaman oyuncu ve eğlenceyi sever. Aşırıya kaçabilseler de dostça tartışmaları severler. Bazıları, onlarla aynı fikirde olmadığınızda bunu kişisel olarak algılar – sonuçta neden aynı fikirde olmayasınız?
 • Birincisi, (özellikle Başak veya İkizler’de gezegenleriniz varsa) argümanlarında pek çok boşluk bulabilirsiniz. Mesele şu ki, çoğu zaman olayları derinlemesine düşünmemişlerdir, ancak inandıkları şey konusunda çok tutkuludurlar. Yay burcundaki Mars, “kanatlanmayı” sever.
 • Yay burcundaki Mars insanları kendilerini sıcakkanlı insanlar olarak görürler. Ancak bazen daha tutkulu tartışmaları sırasında başkalarının duygularına kaba davranırlar. İnsanlara karşı açık sözlü olabilirler, ancak Merkür’ü daha incelikli bir yerleşime sahiplerse, bu kalite bastırılacaktır.
 • Doğrudan, künt yaklaşımları en çok yatakta belirgindir. Tutkulu aşıklardır ve açık fikirlilik ve iyi mizah tarafından tahrik edilirler. Ancak, seks çok karmaşık veya ciddi hale geldiğinde genellikle sabırlı olmazlar.
 • Yay burcundaki Mars’ı anlamak biraz zor olabilir. Bazen insanların en rahatı gibi görünürler – iyi bir şakayı ve iyi vakit geçirmeyi severler. Diğer zamanlarda ateşlidirler – yoğun ve şu ya da bu konuda ateşlidirler. Kendilerini çevreleyen her şeyden nefret ederler.
 • Alanları varmış gibi hissetmeleri gerekir. İşler çok ciddileştiğinde veya sıkıcı hale geldiğinde kaçacak olanlar onlardır. Muhtemelen yakında geri dönecekler – sadece bir süre özgür hissetmeleri gerekiyor, yoksa çılgına dönecekler.
 • Bu insanlar tartıştıklarında, etraflarındaki herkesi çılgına çeviren ahlaki bir duruşu kolayca benimseyebilirler. Bununla birlikte, büyük olasılıkla, yüksek atlarından daha sonra atlarlar ve eğlenmeye geri dönerler.
 • Yay burcundaki Mars, istediklerini yapmaya ve başkalarını inandıkları şeye inanmaya ikna etmeye alışkındır. Arada bir, büyük teorilerine tam olarak inanmayan veya daha da kötüsü planlarında delikler açan birkaç kişiyle karşılaşırlar. Bu, normalde eğlenceyi seven insanların hüsrana uğradığı zamandır. Aslında, başkaları onların felsefelerine katılmadığında bunu kişisel algılarlar.

Mars Burcu Oğlak


Mars burcu Oğlak olan insanlar, hayata yaklaşma konusunda bastırılmış ve kontrollü bir tarza sahiptir. Çoğu özellikle hevesli görünmüyor; daha ziyade, onlarınki mütevazı ama kararlı bir enerjidir.

 • Oğlak burcundaki Mars, her şeyin üstünde olmayı sever. Genellikle çok çalışmaktan korkmayan, hedef odaklı ve odaklanmış kişilerdir. Birçoğu doğası gereği başarılıdır ve birçoğunun iyi tanımlanmış tutkuları vardır – her şeyden çok kendileri için iyi tanımlanmışlardır. Pek gösterişli insanlar değiller ama başarma ve hayatlarını güvenli hale getirme dürtüleri, dünyanın görmesi için orada olmasa bile güçlü.
 • Öfke, Mars’ın bu konumu ile oldukça soğukkanlı, aklı başında bir şekilde ifade edilir. Öfke, dürtü, enerji ve cinselliği ifade etme söz konusu olduğunda özdenetim güçlüdür. Oğlak, her türlü israftan nefret eden bir işarettir. Aynı zamanda düzensizlikten ve “bırakmaktan” korkar. Oğlak burcundaki Mars ile, genellikle kontrolü elinde tutmak için güçlü bir ihtiyaç vardır.
 • Bu, Mars burcu oğlak olan erkeklerin kelimenin tam anlamıyla soğuk olduğu anlamına gelmez. Arzuları güçlüdür, ancak genellikle fiziksel ve maddi dünya etrafında toplanırlar – her şey görülebilen ve tutulabilen. Mars bir Dünya burcundayken, duygusallık dünyevi bir şekilde ifade edilir. Bununla birlikte, örneğin Boğa burcundaki Mars’ın (başka bir dünya burcu) aksine, Oğlak burcundaki Mars doğası gereği kendini beğenmiş değildir. Bu insanlar genellikle oldukça disiplinlidir. Oğlak, geleceği planlama yeteneğine sahiptir – bu, diğer birçok burcun yapmakta zorlandığı bir şeydir.
 • Mars burcu oğlak olan kadınlar, gerçekçi ve ulaşılabilir hedefler için çalışıyor. Çabalarının somut sonuçlarını gördüklerinde havalanan üretken insanlardır.
 • Bu konuma sahip birçok yerli, kendilerine ve bazen de başkalarına karşı biraz katıdır. Genellikle güvenilebilirler çünkü hem kendilerine hem de değer verdikleri kişilere karşı doğuştan gelen bir sorumluluk duygusuna sahiptirler. Çoğu çok çalışkandır ve öfke yönetimi stratejilerinden biri de kendilerini işlerine daha enerjik bir şekilde vermektir!

Mars Burcu Kova


Mars burcu kova olanlar tam olarak neyin yerli kene yaptığını anlamak biraz zor olabilir. Ve bu onlar için kesinlikle sorun değil… insanları şaşırtmaktan hoşlanırlar. İşleri halletmenin denenmiş ve doğru yöntemleri, bu eşsiz ve orijinal burçta Mars ile doğanlar için çok sıkıcı. İşte Mars burcu kova olanların özellikleri:

 • Mars burcu kova olan erkekler, genellikle bağımsızlıklarından oldukça gurur duyarlar. Bu sabit burçta Mars ile kolayca itilip kakılmazlar. Kova ilerici ve dünyaya genel olarak açık fikirli olduğu için, Kova yerlilerinde Mars’ın kişisel düzeyde oldukça inatçı olabilmesi şaşırtıcı olabilir. Kutulanmış hissederlerse, isyan etmeleri oldukça muhtemeldir. Yöntemlerinde bir model keşfettiyseniz, bir dahaki sefere bu kadar tahmin edilebilir olmadıklarından emin olacaklardır. “Normal” olarak görülmek işe yaramaz!
 • Enerji ve dürtü gezegeni Mars ile Hava burcunda, bu kişiler zihinsel ve entelektüel arayışlara girerler. Kova, uzun vadede sebat etse de, biraz dağınık bir işarettir. Çılgınlıklarının bir yöntemi varsa, bunu görmek her zaman kolay değildir. Mars’ın bu konumu ile projeler av tüfeği tarzı bir yaklaşımla ele alınır.
 • Havadaki Mars işaretleri genellikle istediklerini elde etmede oldukça zekidir; Kova’da, istediklerini elde etmede özellikle ustadırlar. Bu, Mars’ın açıkça saldırgan bir konumu olmasa da (Kova’nın çok güçlü bir şekilde karşılaşılamayacak kadar bağımsız bir tavrı vardır), çok kasıtlıdır. İnatçılığı bir Hava burcunun zekasıyla birleştirin ve istediklerini elde etme konusunda oldukça yaratıcı olan bir kişiye sahip olun – ki bu genellikle istediğini elde ediyor! Örneğin, Koç veya Aslan yerlilerinde Mars’tan farklı olarak, Kova yerlisinde bir Mars tarafından yönetildiğinizi her zaman bilmeyeceksiniz!
 • Mars burcu kova olan kadınların en hoş özelliklerinden biri, başkalarını kendi haline bırakmaya istekli olmalarıdır. Özgürlük ve bireyselliğe çok değer verirler – hem onların hem de sizin. Kendileri olmak için alana ve nefes almak için bolca alana ihtiyaçları var. Genellikle alıngan tipler değil, bu yerliler genellikle duygusallığa ve geleneğe gülerler. Kişisel ilişkilerde, samimiyete yaklaşımları kesinlikle bağımsız taraftadır, bu da daha kişisel ve sevecen kişilikler için şaşırtıcı ve sinir bozucu olabilir.
 • Kova burcundaki tüm kişisel gezegenler arasında, burada yer alan Mars, en güçlü “reformcu” çizgiyi gösterebilir. Kova’nın eşitlik ideali bu konumla çok işe yarar ve gündemlerini başkalarına dayatma arzusu (genellikle agresif değil, yaratıcı yollarla) yüksektir. İnat ve üstünlük kompleksi, bu konumun en az arzu edilen özellikleridir; bir şeyleri yapmanın yeni yollarına açıklık (zorlanmadıkları sürece), parladıkları yerdir.

Mars Burcu Balık

Mars burcu balık olanlar, hayatta doğrudan düşünülemeyecek bir şekilde hareket ederler. Mars, eylem ve iddia gezegenidir ve Balık, kendisini nadiren doğrudan bir şekilde öne süren pasif bir burçtur. İşte öne çıkan özellikler:

 • Bazen öfkelerinden dolayı suçluluk duygularına eğilimli ve kendilerini ifade etmekte güçlük çeken Mars Balık burcundaki bireyler “akışa uygun” görünürler. Bu kesinlikle Mars için çok aktif bir konum değildir ve yerliler genellikle yaşam yönlerini kontrol etmeye çalışmak yerine yaşamın “olmasına” izin verirler.
 • Bu büyüleyici bir konum, çünkü Mars’ı Balık’ta olan bireyler bir sineğe zarar verebilecek gibi görünmüyorlar. Ancak, bu enerji için yaratıcı bir ifade bulamayanlar, dolaylı saldırganlık yoluyla bir fırtına çıkarabilirler.
 • Balık burcundaki Mars insanları, ne istediklerini her zaman tam olarak bilmeseler de, istediklerini elde etmek için oyun oynamaktan çekinmezler! Arzuları değişken ve karamsardır ve bu yerlilerin belirli bir konuda nerede durduğunu gerçekten bilmek zordur. Alternatif olarak, Balık burcundaki bazı Mars insanları, doğası gereği Balık burcu olan konularda tavır alırlar, şefkat ve misyonlarını severler.
 • Enerji seviyeleri, atalet tarafından takip edilen aktivite patlamaları ile çok fazla dalgalanır. Gündelik dünyada bu enerji akışını olduğu gibi hizalamak zor olabileceğinden, bunu destekleyen bir iş bulmak zor olabilir.
 • Balık burcundaki en mutlu Mars bireyleri, o andaki arzularını, şefkatlerini ve hatta öfkelerini özgürce ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelerine izin veren yaratıcı bir çıkışa sahip olanlardır. Balık burcundaki Mars’a bir örnek, müziği aracılığıyla yaratıcılığı için mükemmel bir çıkış noktası bulmuş gibi görünen ve sevgi ve şefkatin sözcüsü olan U2’nin solisti Bono‘dur.

Mercan Günerçam

Mercan Günerçam

Mercan Günerçam'in astrolojiye olan ilgisi 16 sene önce başladı. Tarot desteğiyle çıkılan bu yolculukta spiritüel dünyanın tüm derinliklilerine inmeyi amaçlıyor. Karma Tabanlı Astroloji ile Simya ve Dönüşüm konusunda eğitim veriyor.

En Son Eklenenler

Çin Burcu Hesaplama

Çin burcu , Çin kültürünün önemli bir parçasıdır ve yüzyıllardır insanların kişilik özelliklerini, ilişkilerini ve

Devamı

Mars Burcu Hesaplama

Mars, dürtü, tutku, eylem ve enerjinin gezegenidir. Mars’ın konumu ise içgüdülerimiz, cinselliğimiz ve diğer dürtülerimiz

Devamı

Desi Hesaplama

Bir yere kargo göndermek istediğimizde aklımızdaki ilk soru gönderim ücretinin ne kadar olacağıdır. Kargo firmaları

Devamı

Ay Burcu Hesaplama

Ay Burcunu Hesapla ve Kişiliğe Etkilerini Öğren Burçlar yoluyla kişiler hakkında herkesin göremediği bazı özel

Devamı