Pin Kodu Hesaplama

WhatsApp
Facebook
Twitter
Telegram
3/5 - (285 votes)

insanın pin kodu
ilişkinin pin kodu
kaderin pin kodu
kitapları

Pin kodunuzun sonucu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ve 9… oldu değil mi? Peki bu rakamlar ne ifade ediyor? Doğum tarihiniz, ünlü fizikçi Douglas’a göre karakterinizi belirler. Siz de pin kodu hesaplama aracını kullanın ve çıkan sonuca göre yaşam duyunuzu öğrenin.

Pin Kodu Hesaplama Sonucu Ne Anlama Geliyor?

Pin kodu hesaplaması sonucu çıkan her rakamın özel bir anlamı vardır. Gelin bunlara değinelim.
1 rakamı yaratıcı, eğlenceli, dışa dönük, gururlu, özgüveni yüksek lider kişileri yansıtır.
2 rakamı, ebeveynliğe değer veren, ailelerini ve sevdiklerini korumak için güçlü içgüdülere sahip, olağanüstü hayal gücüne sahip insanları temsil ediyor.
3 rakamı askeri bir üslubu ifade eder, üretkenlik ve düzene örnek teşkil eder.
4 rakamı dürüstlüğü, doğruluğu, bütünlüğü temsil eder.
5 rakamı için heyecanlı yaşamı sevdiğinizi ve adrenalin bağımlısı olduğunuzu söyleyebiliriz.
6 rakamı, arkadaş canlısı, şefkatli, romantik, sessiz ve tutarlı insanlarla özdeşleşir.
7 rakamı reklamcılık, oyunculuk, resim, heykeltıraşlık gibi sanatsal yetenek gerektiren dalları tanımlar.
8 rakamı sakin ve sabırlı insanları temsil eder.
9 rakamı zeki, çocuksu ve sanatsal ruhları, saf zihinleri, masumiyeti yansıtır.

Pin Kodu Sistemi Nedir?

Bu sistemin mucidi Forbes’e göre insanın doğumundan ölümüne kadar geçirdiği ve yaşadığı her şeyin bir anlamı vardır. Doğum tarihi de bu anlamı oluşturan en önemli etmendir ve kişinin karakterini belirler.

Peki bu hayat veya kader döngüsü içinde sayıların anlamlarını sorgulamak ister misiniz? O halde ilişkinin pin kodunu hesaplayarak başlayalım.

Bu sisteme göre her bireyin 8 haneli bir pin kodu vardır. Bu sayıları toplayarak bulduğumuz dokuzuncu sayı ise yaşam duyumuzun numarasını verir.

Burada bulunan sonuçları rakam diye geçmemek gerekir. Her biri karakteriniz, ilişki eksikliğiniz, iş hayatınızdaki konumunuz ve gelecek hayalleriniz hakkında ipuçları veriyor.

Tek yapmanız gereken hesaplama aracımıza doğum tarihinizi girme. Sonuçları görünce şaşıracaksınız!

İnsanın Pin Kodu

İnsanın Pin Kodu‘ (bazı kaynaklar kaderin pin kodu olarak çevirmiştir) adlı kitabın yazarı Douglas Forbes, bulduğu kodu 25 yılda 25 binden fazla kişi üzerinde test ettiğini söylüyor.

Forbes, insanın pin koduyla ilgili şu açıklamayı yapıyor:

“Pin kodunuz, güçlü ve zayıf yönlerinizi ortaya çıkarıyor. İnancınızın kutsal formülü ve doğum tarihiniz size farklı bir rehber harita sunuyor. Her gün kendi başına bir matristir ve doğum tarihiniz bu matrisin anahtarıdır.

Doğum gününüz, doğum ayınız ve doğum yılınız temel alınarak 9 haneli bir matris oluşturulur. İlk 8 hanenin toplamı size yaşam duyu numaranızı verir. 9 basamak deşifre edildiğinde, matris bize insan karakterinin dinamiklerini tanımlayan işletim sistemleri hakkında bilgi verir.

1 numara görsel hafızayı yansıtır; 2 numara işitme duyusu, 3 numara tat alma dürtüsü, 4 numara koku alma pratikliği, 5 numara dokunma-hafıza, 6 numara duyu dürtüsü, 7 numara ruh duyusu, 8 numara yaratma – pratik olma 9 sayısı ise tüm değerleriyle hayatı yansıtıyor.”

Douglas Forbes

Doğum Tarihi ile Pin Kodu Hesaplama

Pin kodunuzu nasıl hesaplarsınız?

Pin kodu hesaplamanın doğum tarihi ile olacağını ifade etmiştik. Hesaplama aracımızdan yapabileceğiniz gibi manuel olarak da pin kodunuzu belirleyebilirsiniz.

Öncelikle bir kağıda 9 kare çizin. Aynı zamanda doğum tarihinizin 6 Mayıs 1992 olduğunu varsayalım.

  1. İlk kareye doğduğunuz günü yani 6 yazmalısınız. Bu kare sizin karakter hanenizdir.
  2. Doğduğunuz ayı ikinci kareye koyun. Mayıs beşinci aydır, yani 5 sayısı ikinci kareye girer. Doğduğunuz ay Aralık ise ikinci kareye 12 değil 1+2=3 koymanız gerekecekti. Çünkü bir kareye tek rakam girebilirsiniz. Eğer toplamı 10’dan büyük çıkarsa onun da rakamlarını toplamanız gerekecektir.
  3. Doğduğunuz yıldaki rakamların toplamı üçüncü kareye gider. 1+9+9+2 =21 yapar ve 2+1= 3 eder. Yani üçüncü kareye 2+1=3 koymanız gerekir.
  4. Dördüncü kareyi doldurmak için ilk üç karedeki değerleri toplayın. 6+5+3= 14 yapar, yani 1+4=5 olduğundan dördüncü kareye giden rakam 5’tir.
  5. Beşinci kare için birinci ve dördüncü karenin değerlerini toplamanız gerekiyor, yani 6+5= 11 yapar o da 1+1=2 olarak beşinci kareye girer.
  6. Altıncı kareyi doldurmak için birinci ve ikinci karelerin değerlerini toplayın. 6+5= 11 yapar, yani 1+1=2 altıncı kareye gider.
  7. Yedinci sayıyı bulmak için ikinci ve üçüncü karelerin değerlerini toplayın. 5+3=8 yedinci kareye gider.
  8. Sekizinci değeri hesaplamak için altıncı ve yedinci sayıları toplayın. 2+8=10 ve 1+0= 1 yapar. Bu nedenle, 1 sekizinci kareye gider.
  9. Yaşam duyusu numaranızı bulmak için 8 sayının hepsini toplayın. 6+5+3+5+2+2+8+1=32 eder. 3+2=5 bize yaşam duyumuzu verir. Bu son kareye gider. Bu kadar basit.

Peki sizin doğum tarihi ile yaptığınız pin kodu hesabınız kaç çıktı? Yorumlarda paylaşabilirsiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=Z4y3hy0YeSM

İlginizi Çekebilir: İdeal Kilo Hesaplama

Mercan Günerçam

Mercan Günerçam

Mercan Günerçam'in astrolojiye olan ilgisi 16 sene önce başladı. Tarot desteğiyle çıkılan bu yolculukta spiritüel dünyanın tüm derinliklilerine inmeyi amaçlıyor. Karma Tabanlı Astroloji ile Simya ve Dönüşüm konusunda eğitim veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Eklenenler

Çin Burcu Hesaplama

Çin burcu , Çin kültürünün önemli bir parçasıdır ve yüzyıllardır insanların kişilik özelliklerini, ilişkilerini ve

Devamı

Mars Burcu Hesaplama

Mars, dürtü, tutku, eylem ve enerjinin gezegenidir. Mars’ın konumu ise içgüdülerimiz, cinselliğimiz ve diğer dürtülerimiz

Devamı

Desi Hesaplama

Bir yere kargo göndermek istediğimizde aklımızdaki ilk soru gönderim ücretinin ne kadar olacağıdır. Kargo firmaları

Devamı

Ay Burcu Hesaplama

Ay Burcunu Hesapla ve Kişiliğe Etkilerini Öğren Burçlar yoluyla kişiler hakkında herkesin göremediği bazı özel

Devamı